WD5000MPCK WD5000M22K WD5000M21K USB 3.0 mobiliojo kietojo disko dėžutė


Žymos: "macbook pro" ssd usb, m2 pcie usb, 3m disko, "expresscard", standžiojo disko pcb, nvme usb c, kinija express, sshd, wd5000mpck, m key m2 usb.

€12.33
  • Yra sandėlyje
  • f18749


JŪS GALITE PRIDĖTI VISUS ELEMENTUS Į SAVO KREPŠELĮ,TUOMET TVARKA KARTU, TODĖL KAINUOS TIK VIENAS LAIVAS PING KAINA PAGAL SVORĮ, AČIŪ】

Produkto neatpažįsta kietojo kietąjį diską nepadeda išspręsti šios veiksmus: 1: nejunkite mobiliojo ryšio kietąjį diską per centrus, tokių kaip CENTRAS, nes šiuo metu negali patenkinti vardinė paklausa mobiliojo ryšio kietąjį diską. 2: Jei jis naudojamas stalinis kompiuteris, būtinai įdėkite duomenų kabelis į galinį USB sąsają.Priekinis USB sąsaja yra specialiai nustatytas mažo galingumo USB produktų, ir dabar negali atitikti reikalavimus. 3: Jei tai yra naujas kietųjų diskų, prašome įveskite disko tvarkyklė norėdami formatuoti standžiojo disko skaidinį, taip, kad jūs galite atidaryti savo kompiuterį, kad pamatyti naujus disko skaidinį.Jei jūsų standžiajame diske yra išardyta standžiajame diske, ir sistema, kad standųjį diską, iš pradžių buvo įdiegta su ne "Microsoft" sistemos, taip pat turite padaryti. 4: Jei esate demontavimas kietąjį diską, įsitikinkite, kad jūsų standžiajame diske yra atšaukė visus šifravimo parametrų, pirmojo kompiuterio, ypač slaptažodį nustatymai BIOS!Jei jūs neturite atšaukti slaptažodį, jis bus sukelti standžiojo disko būti įdiegta jūsų originalaus mašinos ir paprastai dirbti, tačiau ji negali būti pripažįstama tada, kai ji yra pašalinti ir ant kito kompiuterio!Šios rūšies slaptažodžio nustatymas paprastai yra "Saugumo" parinktį BIOS. 5: Jeigu jūsų standžiajame diske yra mechaninį kietąjį diską, įdėti savo ausis uždaryti į standųjį diską klausytis garso prijungus prie kompiuterio.Variklis viduje kietojo disko nėra konstanta buzzing garso, bet sustoja, po kelių rotaciją.Paprastai tai yra dėl nepakankamo energijos tiekimo ar pažeistos galvos.Jei duomenų bėgių 0 standžiojo disko lydi dūzgimas triukšmo rotacijos, jis paprastai yra pažeista galvos arba didelio ploto blogas dainos. 6: Kai kurios mašinos neatpažįsta tam tikrų prekinių ženklų kietųjų diskų, nes jie įrengti tam tikra programinė įranga.Rekomenduojama pakeisti kompiuterio pabandyti. 7: Kai kurie kietieji diskai turi daug bad sektorių ir mobiliojo kietieji diskai negali būti pripažintas.Tai yra svarbi pastaba.Standžiuosius diskus su daug blogų sektorių gali būti pripažintas kompiuteryje, bet ir mobiliajame standusis diskas gali būti pripažintas.Klaidų korekcijos galimybių kompiuteris nėra mobiliojo standžiojo disko dėžutė chip.Ją galima palyginti! 8: Jei mašina gali atpažinti standųjį diską, bet kopijuoti didelius failus arba daug failų nukrito, tai yra dėl to, USB sąsajos elektros energijos tiekimas yra šiek tiek nepakanka, todėl kietąjį diską toliau dirbti nestabiliai arba standžiajame diske yra blogos!Jei jis negali būti suformatuotas, taip pat dėl minėtų dviejų priežasčių.


  • Prekės Pavadinimas: MEIBAI
  • Suderinamos Prekės/Modelis: NĖRA


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai