CNC Aliuminio Juoda Mini Rankenos Jungiklio Mygtuką Cafe Racer On/Off Jungiklis 7/8" 1" Baras " Harley Chopper Bobber XS650 22/25mm


Žymos: smulkintuvas, caferacer dalys, rankenos harley, harley rankenos jungikliai, custom kuro bakas, harley sportster, cafe racer mugė, bobber rankenos, chopper rankenos, rankenos motociklas.

€8.61 €9.57
  • Yra sandėlyje
  • f3400


Mini rankenos jungiklio blokas, plastiku perjungti jungiklį.

Tinka žibintai, indikatoriai, garsinis signalas, starteris, kill switch, ir kt.

Gražus meistriškumo.Apdirbti iš erzina žalvario arba aliuminio.Puiku, kad tvarkingas atrodo.Pereiti bendrosios kūno priemonių 41mm ilgas x 18mm pločio x kaip 14mm aukštas.Pašalinti reikia jūsų akcijų perjungti blokus.Šie mini jungikliai turi kontūrinis bazės, skirtos sėdėti priglusti 7/8" arba 1" vairą.

Lengva įdiegti.Reikia gręžimo 2 skylės - a 15mm skersmens skylę perjungti jungiklį, ir 9 mm skylė mygtukas jungiklis.

Pastaba: 3.3 mm angos turi būti gręžiamos ir paliesti su M4 bakstelėkite kurti temas tiekiamos M4 varžtu, kuris fastens pereiti prie baro.(M4 varžtu nėra įtrauktos į paketą)

Visi susiję laidai gali būti nukreipiami per rankenos išvežimo punktą, jūsų pasirinkimas.

Mygtukas yra "push-on" žaibišką tipas (aktyvus tik tada, kai spaudžiant).Perjungimo yra "on/centras-off/on" tipo.Perjungimo gali būti pasukti į bazę taip, kad būtų kairėn-dešinėn arba aukštyn-žemyn operacija.

Stumti mygtuką, jungiklį gali dirbti apie 4 amperų.Perjungti jungiklį gali dirbti apie 6 amperų.Jei norite paleisti didesnes apkrovas nei iš šio, jums reikės paleisti juos per reles.

Įmontuoti:

Už 7/8" arba 1" vairo

Pakuotė

1 x jungiklis


  • Tipas: Rankenos Jungiklio Mygtuką
  • Motociklams Padaryti: Universalus
  • Prekės Pavadinimas: MOSOKOYO


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai