1 Colio klubo narys Pullback Motociklas Juodos Rankenos 25mm Užsakymą Rankena Juosta Harley Bobber Cafe Racer "Vintage" Street Bike


Žymos: harley davidson, rankenos harley, cafe racer sėdynės, galiniai footpegs harley, harley policijos, bobber retro rankenos, chopper vairas, bobber sėdynės, 25mm rankenos, cnc grilis.

€14.51 €15.61
  • Yra sandėlyje
  • f235


Matavimas:

Plotis: 27"

Augimas: 4"

Pullback: 5.5"

Centras: 6.5"

Įmontuoti:

Universalus 1 colio(25mm) rankenos

Prekės Ženklas Išsižadėjimas:

Žodžiai kaip "Harley-Davidsons, Harleys" ir kitų tokių sąlygų yra registruotieji prekių ženklai Harley-Davidson Motor Company, Inc.", Milwaukee, Wisconsin, U. S. A., ir yra naudojama tik kaip nuoroda

Atsakomybės apribojimas:

Visos rankenos mes balansinė yra universalus barai, ne tiesiogiai atsargų pakeitimo baras, pavadinimas sąraše yra nuoroda tik, ji nenurodo, tai bus tiesioginis pakaitalas jūsų akcijų rankenos, pirkėjas turi patikrinti matavimo išvardytų nustatyti, jei juosta tiks jo/jos dviratį tinkamai.Pardavėjas nebus atsakingas už išlaidų patiriama dėl pirkėjo pasirinkti neteisingą juostoje jų taikymo.

Rankenos matavimas:

Čia yra, kaip mes matavimo rankenos: (galite turėti ir kitų metodų galvoje, bet tai yra vienintelis metodas, mes laikomės.suprasti, kaip mes matuojame baras, kurie padės jums pasirinkti tinkamą juostą ir išvengti grįžti) :

Pakilti = kaip didelis barai yra iš viršaus į apačią (neįeina vamzdžio dalis)

Plotis = galo iki kito matavimo

Traukti Atgal = kiek barų grįžti link rider

Centras = montavimo srityje (tikrasis smilgos smilgos yra plačiau)

Komplektą Sudaro:

1 VNT rankenos

Mokymas nėra įtrauktas


  • Motociklams Padaryti: Harley-Davidson
  • Prekės Pavadinimas: Aizome


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai