12pcs/daug maišytų spalvų, 2 Žiedai Gimtoji Amerikos Dream Catcher Plunksnų Kabinti Whosale Nemokamas Pristatymas


Žymos: sumaišykite spalvos plunksnos, drobė, vyriausiasis žiedas, dream catcher paketų prižiūrėtojų raktinę, žymeklį dream catcher, svajonių daug, "pasidaryk pats" dreamcatcher žiedas, moterų dream catcher, svajonė pakabukas, indijos vyrų žiedas, plunksnų keychain.

€14.79
  • Yra sandėlyje
  • f732


12pcs/daug maišytų spalvų, 2 Žiedai Gimtoji Amerikos Dream Catcher Plunksnų Kabinti Whosale Nemokamas Pristatymas

Žiedo Skersmuo:9cm+6cm

1lot=12pcs mišrios spalvos

Paslaptinga dovana primityvi gentis...

Kilmės dreamcatcher

Užfiksuoti fantazijos, sapnai , kad košmarai dingsta, kai pirmas saulės spindulių keltis ryte, kad yra legendinis apie dreamcatcher - su kelių egzotiškų stiliaus,jis yra palaiminimas iš senovės indėnų Šiaurės Amerikoje.

Dreamcatcher atsirado 18 amžiaus, Indai, pakabinti jį už šeimos namuose.Jie mano, kad sapnai plūduriavo buvo pilnas fantazijos,ir protėvių išmintį buvo nakties oro, yra gerų ir blogų sapnų, bet dreamcatcher gali filtruoti, tada tik gražios svajonės gali atvykti į mūsų "dreamland".

Tradicinis dreamcatcher buvo įausti į apskritimą, filialų, tada wraped aplink ratą su oda, naudojant jautienos sausgyslės linija apskritimo neto.kartais ,yra keletas spalvingų karoliukų sąlygotosios dėl jautienos sausgyslės linija,plunksnas, pakartas ant pabaigos ratą.yra raundo viduryje skylę neto , tai sakė, kad tik geri sapnai gali eiti per skylę, ir teka žemyn palei plunksnos,bet košmarai bus įstrigę neto, ir pelenų dingo be pėdsakų, kai pirmą saulės kilti kitą rytą.

Simbolis svajonė fiksatorius:

Grynasis galios

Akmuo-dirvožemio,žemės

Plunksnų - nematomas kelių, vedančių į sapną

Shell - Ne, apsaugoti

Karoliukai - svajonė

Stiklo rutuliai - kūrybos, magija, shift

mediena - Augimas

mediena - Augimas

Vienas ratas - geba

Du apskritimai - balansas

Jei norite pagauti svajonė, bet neturite dreamcatcher, tiesiog, knygą, sakė, kad taip ilgai, kaip jūs kabo dreamcatcher jūsų širdyse, pabusti šiek tiek anksčiau kiekvieną dieną, sapre keletą minučių, gulėti lovoje, ramiai atgal į praėjusios nakties sapnas, svajonė bus natūraliai atsirado.Tiek realiai, arba dreamcatcher širdies, visi jie atlikti ilgesys geriau svajoti,tai savotiškas dvasinio, gražus ir spalvingas dreamcatchers žmonės vis daugiau ir daugiau smulkių norų.Aš tikiuosi, jūs galite suteikti sau arba labiausiai brangūs draugai, su palaima: geras žmogus geras sapnas!

Dreamwatcher vykdo jums geros svajones!Plunksnų rattern dream catcher indiana tradicinių dekoratyvinis dovanų 55cm ilgis spalvų pasirinkimo Mažmeninės Dream Catcher Dekoras


  • Stilius: Europa
  • Medžiaga: Plunksna


Otupolev Artemu1990ld
2020-10-22
3/5

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai