Aukšto Tikslumo Tiesiu Kotu C3/4 ER20 1.38 TTS įrankių laikiklis JAV vertybinių Popierių


Žymos: spoileris tt, collet er20, sk 40, cat40, ER20, m4 pistoletas, jav vėliavos, mt3 er20 rinkinys, nt30 įrankio laikiklis, gedore įrankiai jav.

€15.61
  • Yra sandėlyje
  • f187179


C3/4 ER20 1.38 Tiesiu Kotu Collet Tvirtinimo

Produkto Informacija

1. Šerdies D: 3/4

2. Strypo Ilgis: 1.38

3. Didelis tikslumas 0.01 mm

4. Veikia visų ER20 collet

5. Hardended HRC50

6. Flanšas :1.5"

Įkurtas 2006 m., Yin Sheng Mašinų Company Limited buvo gabenti produktyvumo klientams, siekiantiems maksimalaus efektyvumo mašinų pramonės teikti pažangias užsakymą ir aukščiausios kokybės standartas produktų, absoliuti geriausiomis kainomis.

YinSheng Ltd.turi penkis filialus, įsikūręs Kinijoje ir Europoje.Mūsų generalinis DIREKTORIUS remia daugiau nei 15 metų CNC metalo apdirbimo patirtis.Mes turime daugiau nei 100.000 kvadratinių pėdų šiuolaikinės gamyklos (aukšto tikslumo įrengimai importuojami Vokietija ir Japonija) ir biurai, kurie buvo įvykdyti savo likimą parduoti tiesiogiai vartotojui, tai leidžia mums pasiūlyti geresnes paslaugas ir kainos prieinamos visame pasaulyje.Mes taip pat didžiuojamės galėdami atlikti produktų ir visa tiekimo grandinė, pjovimo įrankiai iš daugiau nei penki šimtai visame pasaulyje ISO 9000 Sertifikuoti gaminiai iš Kinijos(Taivano),Vokietijoje ir Italijoje.

Mūsų sandėlio ir biuro nusileido Los Andžele 2013, teikti geresnes paslaugas ir techninę pagalbą mūsų klientams, mes dabar galime pristatyti mūsų gamybos pajėgumai ir 100% klientų pasitenkinimo jūsų įmonės durų žingsnis per MUMS tauta per 72 valandas.Beveik kiekvieną elementą mūsų internetiniame kataloge yra saugomi sandėlyje ir nedelsiant pristatymas nuo vakarinės arba rytinės pakrantės.

Mūsų greitas ir patogus klientų aptarnavimo atstovai bus priimti jūsų užsakymą arba telefonu ar elektroniniu paštu, bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje.Mūsų darbo laikas 24 valandos per parą,septynias dienas per savaitę, tiesiogiai per mūsų interneto svetainėje adresu www.igstool.com .

Dėkojame už atsižvelgdamos mūsų, jūsų pirkimo, jei tiek kokybės, tiek ir išlaidos yra jūsų pirmasis susirūpinimą, tada Yin Sheng Mašinos būtų didžiuotis tarnauti jums su visais savo prašymus.


  • Modelio Numeris: C3/4 ER20 1.38
  • Prekės Pavadinimas: igeshi
  • Prašymas: Frezavimo Cutter


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai