2mm Storio 200x300MM A4 Dydžio Vandens Plaunamas Bloknotu Spausdinimo Karšto Folija Štampavimo Štampas Priėmimo UV Fotopolimero Plokštė Pelėsių


Žymos: karšto oro folija, valgomieji perdavimo lapas, skardos lenkimo ortopedinė, 1mm plastiko lakštas, gelli gelio spaudos plokštės, žėručio padas, geeetech, 3mm plastiko lakštas, vintažinės spausdinimo plokštės, fotopolimero plokštė.

€7.01 €7.38
  • Yra sandėlyje
  • f184911


2MM Storio 20x30CM Vandens Plaunamas Bloknotu Spausdinimo Danga

hotopolymer plokštės arba Saulės plokštės, kaip jie taip pat yra žinoma, yra naudojami Fleksografinės spaudos pramonei.Jie taip pat buvo naudojami pagal Atlikėją Printmakers daugelį metų,ir gali būti naudojamos siekiant padaryti asmens antspaudas lengvai.

Todėl plokštės yra paprasta ir gali būti padaryta namuose, nėra kenksmingų arba pavojingų cheminių medžiagų yra reikalinga ir naudojama įranga yra lengvai ir pigiai gauti.

Aš nstructions:

1

Spausdinti atvaizdą, kurį norite naudoti kurdami savo fotopolimero plokštė, ant skaidrumo lapas naudojant rašalinį spausdintuvą.Iškirpti gabalas fotopolimero plokštė 1/4 colių platesnis ir aukštesnis nei dizainas skaidrumo lapo, naudojant metalo žirklės.Apdaila skaidrumo paties dydžio, kaip lėkštės.

2

Supjaustyti dviejų dalių skaidraus akrilo tokio pat dydžio kaip ir plokštelės, naudojant metalo žirklės.Nuimkite apsauginę plėvelę nuo plokštelės paviršiaus, kad bus veikiama.Pozicija lėkštę, ant vieno gabalo iš akrilo.Vieta skaidrumo paviršiaus fotopolimero plokštė su rašalo puse žemyn.Antrą gabalas akrilo ant skaidrumo.

3

Vieta gnybtus ant kiekvienos iš keturių pusių, akrilas, plokštė ir skaidrumą, laikykite juos kartu.Visą surinkimas pagal ultravioletinės lempos.Nustatyti laikmatį 1 minutę.

4

Įjungti lempą ir įjungti laikmatį.Savo ruožtu, ultravioletinių spindulių lempos išjungimas kai laikmatis pasieks nustatytą laiką.Pašalinti veikiami plokštelę ir išimkite gnybtus nuo jo.

5

Vieta veikiami plokštė pagal 4 arba 5 stiklinėje švaraus vandens, didelė plastiko dubenį.Teptuku toli minkštas neeksponuotos fotopolimero nuo plokštelės paviršiaus, naudojant minkštą nagų šepetėliu.Paspaudę plokštelės po vandeniu ir naudokite įmonė apskrito plovimas pasiūlymą.

6

Sausos plokštės, naudojant plaukų džiovintuvą ant mažos ugnies.Nustatyti laikmatį, 1 minutė) ir vieta sausos plokštelės po ultravioletinių spindulių lempa galutinis sukietėjimas.Išjunkite lempos ir nuimkite plokštelę.

Dydis :20x30 CM

Fotopolimero storis: 2mm


  • Modelio Numeris: 2mm Storio
  • Produkto Tipas: Kita


Joonohunlee95
2020-08-24
5/5
received well with no damage but not use it yet, i will update later thank you seller
Ania2306
2020-12-01
1/5
Bad quality, not as before one
Dminat12
2021-01-05
5/5
Good qulity. Fast shipping.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai