Pcie valdybos CH368 valdybos vertinimo taryba PCIe autobusas į 32 bitų vietos autobusų


Žymos: bazinė grafika kortelės, 32 bitų valdyba, fpga, kurti valdybos fpga, valdybos pci, palit grafika kortelės, vertinimo komisijos rinkinys, express, krepšys kelio, vietos liūtas lauko.

€46.28 €52.59
  • Yra sandėlyje
  • f222


PCIE magistralės sąsaja chip CH368 1. Apžvalga

CH368 yra universali sąsaja mikroschema, prijungta prie "PCI-Express" autobusų ir palaiko I/O port mapping", atminties žemėlapių, pratęstas ROM ir nutraukia.CH368 konvertuoja greitųjų PCIE autobuso į lengva naudoti 32 bitų arba 8-bitų aktyvus lygiagrečioji sąsaja panaši į ISA magistralės, kuris yra naudojamas gaminant pigių PCIE magistralės kompiuteryje lentos ir atnaujinti lentos iš pradžių, remiantis ISA autobusu arba PCI autobusu PCIE magistralės.Palyginti su kitomis bendrojo lavinimo autobusai, PCIE autobusas greičiau, geriau realaus laiko ir geriau kontroliuoti, todėl CH368 tinka didelės spartos realaus laiko I/O kontrolė korteles, komunikacijos sąsajos kortelės, duomenų kaupimo korteles, ir t. t.Ši iliustracija yra bloko schema, savo bendrą programą.

2. Savybių 8-bitų ar 32 bitų aktyvus lygiagrečiai autobusų yra pateiktos remiantis PCIE magistralės.

Pateikti 32-bitų pasyvus lygiagrečios sąsajos, kuris gali būti prijungtas prie kitų CPU arba MCU autobusų ir paramos BusMaster/DMA.

Palaiko I/O skaityti ir rašyti, automatiškai paskirsto I/O bazės adresus, ir palaiko I/O ports iki 232 baitų ilgio.

Parama atminties skaitymo ir rašymo ir Atminties prefetching, tiesioginis atvaizdavimas parama atminties SRAM.su 32KB talpa

Plotis skaityti ir rašyti pulsas yra pasirinktinai nuo 30nS į 450nS, ir greitis 32-bit atminties sprogo blokuoti prieigą gali pasiekti 50MB per sekundę.

Paramalygis nutraukti arba krašto nutraukti prašymo rašymo būdą, paramos nutraukti pasidalijimo.

Parama flash " pratęsimo ROM be kietojo disko įkrovos, galite pateikti paprogramė biblioteka BRM.ilgą ROM programos

Teikia aukštos greitis 3-viela arba 4-wire SPI serijos sąsaja.

Dviejų laidų serijos sąsaja yra sąlyga, kuris gali būti prijungtas prie nuosekliojo prievado EEPROM prietaisas, panašus į 24C0X saugoti nelakios duomenis.

Vairuotojas gali nustatyti, kad prietaisas įvertinimas (Pardavėjo ID, Įrenginio ID, Klasės Kodas, ir pan.) iš PCIE valdybos EEPROM prietaiso.

Built-in aparatūros laiko vienetą 2uS, kad 8mS yra naudojamas kaip vėlavimo nuoroda per programinės įrangos veikimo.

Vairuotojas palaiko Windows 98/ME/NT4.0/2000 " / " XP " / "Vista" ir "Linux", suteikia paraiškos sluoksnis API.per DLL

3.3 V maitinimo įtampa, I/O pin palaiko 5V atlaikyti įtampos, ir palaiko mažomis energijos sąnaudomis miego režimu.

LQFP-100 švino-nemokamas paketas, suderinamas su RoHS.

3. Pakuotė

Pristatymas Sąrašas:

Vienas, vienas gabalas plėtros taryba

2. 1 CD-rom (VCD).Dėl valdybos duomenų

Vystymo lenta gali įrodyti funkcijas: IO skaityti ir rašyti, ATMINTĮ atminties skaitymo ir rašymo (išorės MEM), I2C atminties (24C02) skaitymas ir rašymas, SPI sąsaja FLASH operacija, CH368 konfigūracija kosmoso skaityti ir rašyti, nutraukti operacijos, custom PCIe-ID funkcija, impulso pločio nustatymas.

Duomenų CD yra:

CH368 Chip Vadovas, Plėtros Valdybos Schema, Plėtros Taryba Instrukcija, DEBUG368 Derinimo Priemonių ir Įrankių Kodo, "Windows" Tvarkyklę ir DLL Dinaminė biblioteka CH368 Chip, LINUX Vairuotojas ir Lib Biblioteka CH368 Lustas


  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Jutiklio Tipas: Holzer


Sean Gallon
2020-12-01
5/5
Thanks a lot

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai