EsFil PLA 850 Šilko Mėlyna


Žymos: abs plastiko spausdintuvo, kaitinimo petg, 1kg gijų pla, kaitinimo pla, gt2 skriemulys, esun, pva 3d, 3d spausdinimo, šilko gijos, kaitinamosios.

€17.12
  • Yra sandėlyje
  • f172418


EsFil PLA 850 šeimos EsFil Iš 3DFils, kurioje Esminius gijų, 3D spausdinimas .

Kaitrinės EsFil PLA 850 Yra Pagamintas Ispanijoje Iš Plastikų PLA Ingeo 3D850 Iš NatureWorks.Tai PLA yra Sukurta specialiai naudoti 3D spausdinimo Ir yra Laikoma geriausia PLA rinkoje .LIA Ingeo 3D850 Leidžia didesnis spausdinimo greitis ir suteikia geresnės mechaninės savybės, susijusios Su kitomis PLA gijų rinkoje.Be to, šilumines savybes LIA Ingeo 3D850 (Greitai kristalizacijos) suteikia jums daugiau aušinimo greitis, kuris verčia į Geriausias apibrėžimas, Kadangi sluoksniai bus sukietėti, kol jie tampa iškreipta šilumos efekto.

Kita vertus, dėl savo Kieto molekulinę struktūrą , kuri Yra pajėgi Remti kristalizacijos procesas, kepimo be deformacijos .Tokiu būdu, mes galime suteikti galutinis gabalas Geriausias Mechaninės savybės nekeičiant jo originalūs matmenys.

Gamybos proceso 3DFils Užtikrina puikios kokybės kiekvienoje 3D kaitinimo roll, Standartinis nuokrypis 0,01 mm, O Didžiausias leistinas 0,03 mm Siekiant užtikrinti Sklandų spausdinimas be kamščių .Į Ovality žemiau 1%, Tai leidžia taikyti sluoksnių daugiau vienodos, gerinti galutinis apdaila gabalas.

PLA yra populiariausia medžiaga, 3D spausdinimas, dėka jos paprastumas spausdinimas ir Suderinamumą Su visais FDM spausdintuvai rinkoje, tiek su Išvyniojamų ar tiesioginio ekstruderiai.

LIA Ingeo 3D850 yra Medžiaga, biodegradabl E, kurie yra gaunami iš natūralių žaliavų ir Nėra priklausoma nuo naftos , Jums nereikia karšta lovoje "spausdinti" ir tai vos skleidžia kvapus.Dėl šių savybių ir Nėra tikėjimo , Jie, kad tai Puiki medžiaga norint pradėti 3D spausdinimas .Populiariausių programų PLA būti prototipų, funkcinių dalių ir įrankių.

Vakuuminėje pakuotėje 90 Mikronų maišeliai su silikagelio maišelis gali įstrigti viduje, siekiant užtikrinti jos išsaugojimą ir trūksta drėgmės.Galima 750g ir 1Kg gijų ritės.Kaitinimo galima skersmuo 1,75 mm.
Petr Sokolov
2021-02-09
5/5
OK

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai