Programinės įrangos Internete SCN Kodavimo paslaugos mb star c4 / c5 / c6 ODIS internete cas 5054a forAudi xentry 2020.12 programinę įrangą internetu užsiregistruoti


Žymos: mb star c٦, mxm, c4 picasso, softwar, mp star c3, rt809h prisitaikyti, c6 mb star, 2 guoba, megafon prisijungimo jutiklinis ekranas, vas5054a.

€14.79 €24.65
 • Yra sandėlyje
 • f191458


Skype:[email protected]

paketų sąrašas

Part1 : SCN Kodavimo paslaugų internetu (vieną kartą) už MB SD C4/C5/C6

Part2 : ODIS paslaugų internetu (vieną kartą) au-di v-w s-valgyti ir pan., dabar s-koda internete serveice nutraukti darbą

Part3 : x-.įrašas registre, inžinierius nuotolinio padėti jums užsiregistruoti xentry programinės įrangos, (jei norite užsiregistruoti, kitos programinės įrangos, pavyzdžiui, v-ediam.o, kreipkitės į pardavimo gauti išsamią informaciją)

Part4 : v2020.12 x-.įrašas programinę įrangą internetu ir registruotis, xentry programinę įrangą įdiegti padėti su užsiregistruoti gerai, paruoštas naudojimui, parama internetu scn kodavimas.jei jūsų programinė įranga yra senas, tai yra, jūsų geriausia pasirinkti

Tai yra tik interneto paslaugos, nr. sklypo siųsti!Pastaba: 1. Mes teikiame garantinio aptarnavimo ir techninės pagalbos, mes garantuojame, kad jūsų programinė įranga prisijungimo sėkmės, scn kodavimo paramos dalis 2019 versionsoftware, geriausia naudoti naujausia programinė įranga. 2. Mūsų sąskaitos yra stabilus.Ji paprastai trunka kelias valandas(nereikia atsijungti/uždaryti programą, kol jūs baigti kodavimo).Po to, kai mes prisijungti sėkmingai, mes exit "TeamViewer", jums gali veikti ne bus.produkto išsamiai

Part1 : SCN Kodavimo paslaugų internetu (vieną kartą) forMB SD C4/C5/C6

1. Tai yra tik vieną kartą paslauga, nereikia siuntimo, mes tik įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį, galite prisijungti serverio (per "teamviewer"), ir jums reikia padaryti, kodavimo sau.galite kodavimas viena arba daugiau ECU kodavimas. 2. Jeigu tu negali kodavimo sėkmingai, mes ne pateikti grąžinti pinigus.Jei po kodavimo sėkmės,jūsų automobilis vis dar nėra gera,tai ne dėl mūsų kaltės,mes teikiame tik registr. serveris, ne techninės Priežiūros automobilių. 3. Ji tik tinka Xnentey naujausias versija 4. jūs galite susisiekti su mumis kuris modelis/EKIU jums reikia kodavimo prieš užsakymą, kai modelis mūsų inžinierius gali padėti tai padaryti kodavimo . 6. jei jums reikia mūsų inžinierius padėti atlikti kodavimo, prašome susisiekti su mumis užsidirbti papildomų mokamų paslaugų.

Kaip proccess šis internetinis kodavimo paslaugos: 1. Pateikti užsakymą mūsų parduotuvėje ši internetinė kodavimo paslaugos. 2. Susisiekite su mūsų internetinės klientų aptarnavimo arba pridėti savo Skype/Whatsapp į procesą šioje interneto kodavimas. 3. Parengti MB SD C4/C5, Automobilį, nešiojamą kompiuterį ir "TeamViewer". 4. Mums TeamViewer ID ir Slaptažodį. 5. login server 6. Login server ir baigti SCN kodavimo automotively.

Part2 : ODIS paslaugų internetu (vieną kartą) au-di v-w s-valgyti ir pan., dabar s-koda internete serveice sustabdyti darbo Funkcijos:

1. Tai yra tik vieną kartą sąskaitą prieigos paslauga, nr. sklypo laivybos, mes tik įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį, galite prisijungti serverio (per "teamviewer"), ir jums reikia padaryti, kodavimo sau.

2.Ji tik tinka odis.Sąsaja V-A-S5054A ar V-A-S6154 3. Atliekame garantinį paslaugos e ir techninę paramą, mes garantuojame, kad jūsų programinė įranga prisijungimo sėkmės, ODIS 4.2.3/4.3.3/4.4.1/5.0.3/5.13/5.16 Šios programinės įrangos versijų palaikymas internete kodavimas. 4. Jeigu tu negali kodavimo sėkmingai, mes ne pateikti grąžinti pinigus.Jei po kodavimo sėkmės,jūsų automobilis vis dar nėra gera,tai ne dėl mūsų kaltės,mes teikiame tik registr. serveris, ne techninės Priežiūros automobilių. 5. Mūsų sąskaitos yra stabilus.Tai yra tik vieną kartą prisijungimo paslauga, tik vienas modulis gali būti koduojami.Po to, kai mes prisijungti sėkmingai, mes išeiti iš team viewer, jums gali veikti nori.

Part3 : x-.įrašas registre, inžinierius nuotolinio padėti jums užsiregistruoti xentry programinės įrangos, (jei norite užsiregistruoti, kitos programinės įrangos, pavyzdžiui, v-ediam.o, kreipkitės į pardavimo gauti išsamią informaciją)

Inžinierius nuotolinio padėti jums užsiregistruoti ir x-įrašas programinės įrangos , po mokama, siųsti Teamviewer id ir slaptažodį, pardavimo, bus greitai padėti.

Tai tiesiog aktyvavimo, programinės įrangos, mes nesame atsakingi už kitų problemų, mes esame atsakingi už aktyvinti programinę įrangą, jums!!!

Part4 : v2020.12 x-.įrašas programinę įrangą internetu ir registruotis, xentry programinę įrangą įdiegti padėti su užsiregistruoti gerai, paruoštas naudojimui, parama internetu scn kodavimas.jei jūsų programinė įranga yra senas, tai yra, jūsų geriausia pasirinkti X-įrašas programinė įranga tik , naujausią versiją mb star c4/c5/c6 diagnostikos įrankis.programinę įrangą po to parduodama , ar ne paramos grąžinimo.jei norite padaryti, scn kodavimo ir jūsų programinė įranga yra senas , tai yra, jūsų geriausia pasirinkti, Jei jūs vis dar reikia kitų programinės įrangos, pavyzdžiui, v-edia-mo DTS ir kitą programinę įrangą, kreipkitės į pardavimo


 • Elemento Tipas: Programinė įranga
 • Elemento Ilgio: 10inch
 • Elemento Plotis: 10inch
 • Parama: "teamviewer" paslaugos
 • Medžiagos Tipas: Plastiko Ir Metalo
 • Išorės Bandymų, Sertifikavimo: ce
 • Modelio Pavadinimas: internete scn kodavimo
 • Galia: w
 • Įtampa: v
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Programinės Įrangos Versija: naujausią versiją
 • Po Pardavimo: "teamviewer" parama
 • Prekės Pavadinimas: AUTOOLOBD
 • Aparatinės Įrangos Versija: naujausią versiją
 • Elektroninis: No
 • Elemento Aukštis: 10inch
 • Prekės Svoris: 0.5kg


Darustik
2021-02-07
5/5
Super fast and good service as always
Stanmalin
2021-02-08
5/5
Everything worked great!
Galina Can
2021-02-07
5/5
Always The Best
Warrenber
2021-02-08
5/5
best and fast services
Syifa91 Leo
2021-02-08
5/5
Everything is great!

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai