100vnt FTTH SC greita jungtis CCTC rėmelis IL


Žymos: vaizdo stebėjimo sistema-wifi, vaizdo stebėjimo sistema 4k ip67, cctc 16mm, lauko cctv x5, dome vaizdo varifocal, hitgx lauko cctv, 8ch cctc, vaizdo dome 420tvl, 36x cctc, dome vaizdo 720p.

€31.06
  • Yra sandėlyje
  • f184665


Email:[email protected]

Skype:e_link60

Specifikacija

Taikoma

3.1x2.0mm lašas kabelį arba 3.0/2.0/0.9 mm kabelio

Optinio pluošto skersmuo

φ125um (657A&657B)

Stora rezervo skersmuo

φ250um

Pluošto režimas

Vieną režimas

Veikimo laikas

Apie 10s (pašalinti pluošto cut)

Įdėkite nuostolių

≤0.3 dB (Max 0.5 dB)

Grįžti nuostolių

Kaip 50dB

Tvirtinimo stiprumą plika pluošto

≥ 5N

Stora spaudimo jėga, plakiravimo

≥ 8N

Atsparumas tempimui

≥ 50N

Naudojant temperatūros

-45°C~+80°C

Funkcija

1.Kaina-Konkurencinga

2.Mažas (Insertion Loss & PDL

3.Gamykloje nutraukta ir Išbandyti

4.Pluošto Funkcijos: G. 652 /G. 657/OM1/OM2/OM3 ir PM Panda Pluošto

5.Jungties Funkcijos: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP

6.Poliravimo Funkcijos: PC/UPC/APC

7.Funkcija Jungtis su Keramikos Movos

Prašymas

1. Pleistras skydelis.

2.Paskirstymo Rėmelį

3.FTTH

Produkto Rodyti:


  • appy už: 2.0*3.0 mm lašas kabelis
  • IL: <0.3 dB(0,5 dB Max)
  • Prekės Pavadinimas: NoEnName_Null
  • Punktas: Ftth greitas jungtis
  • Modelio Numeris: PK UPC
  • Ilgis: 60mm
  • VNT: 100vnt


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai