1SFP8E 10/100/1000M Gigabit Ethernet switch Ethernet Optinio Pluošto Media Converter 8*RJ45 1*SFP pluošto Uosto Valdybos PCBA


Žymos: pluošto rj45, ethernet optinio pluošto, optinis jungiklis, ethernet pluošto jungiklis, pluošto jungiklis, ethernet su pluošto, optinio pluošto jungiklis, sfp rj45, defectoscopy, optinio pluošto vieną režimas.

€22.68
  • Yra sandėlyje
  • f424


Gigabit Ethernet Switch 1SFP8E Serijos Pluošto Jungiklis PCBA Valdybos Gigabit 1G8E yra Ethernet Pluošto Jungikliu, kuris yra specialiai suprojektuoti tinklo stebėjimo.Ji turi 810/100/1000Mbps Ethernet prievadus ir 1*fiber SFP prievadus.Ji priima "REALTEK" lustai užtikrina mažas energijos suvartojimas ir didelis stabilumas.Ji apima perdavimo atstumas tinklo nuo 100m iki 120km per vario laidų.Ji gali išplėsti perdavimo atstumas; taip pat yra daug kitų privalumų, tokias kaip izoliacija, apsauga, geras duomenų saugumas, darbo stabilumui ir lengva priežiūra.Pagrindinės Funkcijos: 1.Remti perjungti 10/100/1000Base-TX ir 1000Base-SX/LX 2.SFP 1*1.25 Gb / s full-duplex fiber uostai ir 8*1000M Ethernet prievadus su auto-derybų funkcija 3.Paramos 1000M greičio valdymas, MDI/MDIX ir half/full-duplex su auto-derybų funkcija 4.Kiekvienas uostas turi visiškai LED Indikatorius, 5.Paramos vieną rūšį vieno pluošto,vienos rūšies dviguba pluošto ,multi-mode dual pluošto ir SFP lizdas 6.Paramos IEEE802.1d Spanning Tree 7.Parama aukštos kokybės QoS funkcija ant kiekvieno prievado 8.Parama 5-16V įtampa įvesties 9.Paremti IEEE 802.3 x srauto kontrolės ir atgal slėgio kontrolė 10.Nereikia konfigūracijos ir bus akimirksniu veikti taip greitai, kaip jūs galia iki 11.Mažas energijos suvartojimas lustas su šilumos kriaukle pastatytas siekiant užtikrinti, ilgametis efektyvų

Specifikacijos

Standartai

IEEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x Srauto kontrolė

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d Spanning Tree

Ethernet

Jungtis: RJ45

Duomenų perdavimo Sparta: 10/100M

Atstumas: 100m

UTP Tipas: UTP-5E arba aukštesnio lygio

Pluošto Uosto

Jungtis: SC/FC/ST/SFP lizdas

Duomenų Perdavimo Sparta: 1.25 Gb / S

Optinės Bangos ilgis: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Atstumas: 550m~120km

Veiklos

Apdorojimo Tipas: Saugoti ir Persiųsti

MAC Lentelės Dydis: 8K

Buferio Talpa: 1Mbit

Jumbo Pak.: 1518 baitų

Atgal juostos plotis: 5.6 G

Laikui: <150µs

Galia

Maitinimo tipas: išorinis maitinimo šaltinis

Įėjimo Įtampa: AC100V~240V 50/60Hz

Jungtis: DC Lizdas

Darbo Įtampa: 5V-16V

Energijos Sąnaudos: 2.2 M~3.5 W

Transmissin Atstumas

Vytos Poros: 100m (CAT5e, CAT6 kabelį)

Single-mode: 20Km

MTBF

100, 000 valandų

Garantija

1 metai

Aplinka

Sandėliavimo Temperatūra: Nuo -40~70℃

Darbo Temperatūra: -20~75℃

Santykinė Drėgmė: 5-90% ( be kondensacijos)

Mechaninės Konstrukcijos

Matmenys: 215 x 107 x 26mm

Svoris: 0.45

OEM&ODM

Prisidedu

Komplektą sudaro:

1.1SFP8E Pluošto Jungiklis PCBA Lenta*1PCS

2.Maitinimo Adapteris*1PCS (pasakykite mums savo maitinimo adapterį,arba mes atsiųsime numatytasis ES adapeter)


  • Maitinimo Šaltinis: DC 5V 2A
  • Skaidulų Tipas: Vieno Pluošto Vieną Režimas
  • Bangos ilgis: 1310nm/1550nm
  • pluošto uosto: 1.25 G SFP 1. Uosto TX/RX
  • Modelio Numeris: 1000M 1SFP8E
  • Prekės Pavadinimas: MEIBAI
  • Produkto spalva: juoda
  • Ethernet: 10/100/1000Mbps 8 port RJ45
  • Matmenys: 200mm*90mm*26mm


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai