2x Originalus yinhe Gyvsidabrio 2 stalo teniso gumos 9021 stalo teniso raketės ašmenys raketės ping pong gumos spuogų į


Žymos: minkštas nešiojamas lentelė, ping pong, stalo tenisas stick, gyvsidabrio ii, penhold stalo teniso raketės, gumos yinhe, andro stalo teniso gumą, tabl tenni raketę, kamuolys ping pong, ssd "macbook air" a1465 a1466.

€9.96 €11.32
  • Yra sandėlyje
  • f4203


Galaxy Gyvsidabrio II ,Kauliukų-Gumos su Kempine, Stalo Teniso, Teniso ,raudona

"Gyvsidabrio II" gumos išlaiko visus privalumus, "Mercury" .Ji naudoja naujausias "MOXA" Sintezės Metodus, siekiant pagerinti laikymo galia gumos.Ir nei planą nugara gali padaryti jūsų puola daugiau veiksmingas ir galingas.Šios savybės gali padaryti jums jaustis precedento tikslumo žaidimas, ir leidžia jums atlikti geriau.

"Mercury II" guma yra puikus produktas su žema kaina.Siekiant tegul paprasti žmonės žaisti Ping-Pong, mūsų Yinhe Bendrovė įvesti naują produktą į visus Ping-Pong gerbėjai.

Kempinės storis: MAX

Sponge Kietumo: minkštas, vidutinio, kietasis(išsiuntė atsitiktine ( Jei kietumas jums reikia yra trūkumas,mes išsiųsti kita)

Gumos Spalva:Raudona juoda

Prašome atkreipti dėmesį, apie juoda spalva yra prieinama, Jei norite, juoda spalva, prašome leiskite man žinoti iš anksto, kai jūs mokate už gumos, kitaip aš atsiųsime raudona gumos su jumis.

Ši kaina yra tik DVI gumos su kempine.

Jei turite specialių pageidavimų apie sponge spalva, kempinės storis ar kempine kietumas, susisiekite su manimi, prieš jums pasiūlymą prekę.

Ten bauda už netikrą vienas!

P nuomos būti tikri, priimti užsakymą.

Naują pakuotę išsiųsta atsitiktine!!!

Senoji ir naujoji versija yra išsiuntė atsitiktiniai.Prašome nedėkite kad jei jūs negalite jį priimti!!!!

Galaxy 9000E Ataka + Kilpa Kauliukų-in Stalo Teniso Gumos Su Kempine kontrolės gumos su nauja koncepcija.Greitas ataka yra ne tik būdas žaisti teigiamas stalo tenisas, geras valdymas ir greitis var iations taip pat požymius.Greitos atakos gali būti grąžintas greitai, kad agresyvus žaidėjas gali kitą žaisti saugiai kontroliuoti bei pateikti insulto.Šios kontrolės kadrų nėra labai lengva žaisti su kietu ir spinny gumos. 9000 jungia abi atakos ir valdymo kadrai.Kempinės storis: 2.2 mm


  • Apačioje: NO
  • Rankena Reiškia,: Laikymas Horizontaliai
  • Sepcification: Galaxy / Paukščių Takas / Yinhe
  • Modelio Numeris: Gyvsidabrio II Gyvsidabrio 2
  • Guma: Į Spuogus
  • Svoris: Center Focus (All-round Methods)
  • Parduotuvės: [Playa PingPong]
  • Baseboard Sluoksnis Skaičius: NO


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai