DC 5V (12V 24V Begalinis Ciklas Vėlavimo Laikas Laiko Rėlę Laikmačio Valdymo ON-OFF Jungiklis Kilpa Modulis Dvigubas Reguliuojamas 0-100 Mminutes


Žymos: laikmatis, ne555, rele 5v ieškiklis, 24v 5a relė, relinis modulis, relė laikmatis, relė, laikmačio modulis potenciometre, relė 1 220v, Relė 5v.

€6.38 €12.03
  • Yra sandėlyje
  • f19437


Pastaba: Trigger mygtukai nėra reikalinga, jei jums reikia į valdžią, pradėti apsisukimo vietoj to, paspaudus mygtuką.Tada trumpas orientacinės linijos mygtuką.Prašome leisti 1-3mm skiriasi dėl rankinis matavimas.Dėl skirtingų ekrano ir skirtingų šviesos, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą.Ačiū už jūsų supratimą.Produkto aprašymas: Šis modulis naudoja vieno lusto mikrokompiuterių, kaip pagrindinės kontrolės core su dideliu laiko tikslumo.Built-in kontrolierius grandinės ir skirta atstatyti lustas MCU dirba stabiliai ir patikimai.Vieną rūšį: 1. Neveikia po power-on, relė įjungta po sukelti, ir atjungtas nuo atvykimo laiko. 2. Per atidėti po relė įjungta, sukelti vėl ir nedelsiant, bus nedelsiant nutrauktas.Linijos režimu: 1. Po maitinimo yra įjungtas, jis neveiks.Po gaiduką, relė bus įjungtas ir bus nutrauktas, pasiekus T1 laiko.Įsijungia pasiekus T2 laiko.Šiame cikle, T1 ir T2 yra nustatyti du reguliuojamus varžai. 2. Į uždelstą darbo procesą, jei tai sukėlė dar kartą, nedelsiant bus nutrauktas nedelsiant.Tipinės taikymo nuorodos: 1. Laikas-tik darbo įranga, pavyzdžiui, automatinis maitinimo išjungimas po 5 minučių mygtukas nuspaudžiamas. 2. Mašina kartoja bandymą, grandinės, pavyzdžiui, bandymo, kad įtampa 1 minutę ir tada maitinamas 1 minutę. 3. Akvariumo vandens siurblys su pertraukomis siurbliai, vandens siurblys deguonies. 4. Kiti laiko kontrolės įranga.Našumas: Jumper OP1: 1 sekundės iki 100 sekundžių, reguliavimo tikslumas 0.1 antras Megztinis OP2: 1 sekundę 15 minučių, tikslumas 1 antras kartas, klaidos ne daugiau kaip 2% pagal įvairius temperatūros ir drėgmės Funkcijas: 1. Ji priima pramoninės klasės single-chip mikrokompiuteris kontroliuoti laiko su didelio tikslumo ir stabilių rezultatų. 2. Du reguliuojamus varžai, naudojami nustatyti laiką, ir laiku ir ne laiku, gali būti savarankiškai reguliuoti. 3. Išorinio kontakto yra įjungta, ir laiko paleido trumpojo jungimo su savarankiškai nustatyti iš naujo mygtuką.Taip pat galima trumpą klijavimas kartu ir pradėti skaičiuoti žemyn, kai maitinimas įjungtas.Jei tai paskatino dar kartą per operaciją, ji bus nutrauktas nedelsiant. 4. Laiko intervalas yra padalintas į 0-100 sekundžių, 0-15 minučių, 0-30 minutės, 0-60 min., 0-120 minučių, 0-24 val ir kitas specifikacijas. 5. Įtampos diapazonas yra 5V (12V 24V tris specifikacijas.Pagrindinis darbo principas: Imtis gamintojo standartas, nustatantis, kaip, pavyzdžiui, raudonos šviesos DIODAS, kai maitinimas yra įjungtas, ir relė yra ne valstybės.Kai gaidukas terminalas yra užtrumpinti, žalia LED modulis šviečia, ir iš karto patenka į darbo būseną.Kai ji pradedama vėl darbo narė, ji nustos veikti.Darbo narė, relė bus perduoti T1 sekundžių pertraukos T2 sekundžių, praeiti T1 sekundžių pertraukos T2 sekundžių.....infinite loop.T1, T2 yra, kiek laiko vartotojas prisitaiko per reguliuojamas rezistorius.


  • Kontaktų Apkrova: Mažos Galios)
  • Apsaugoti Funkcija: Uždaromos
  • Maitinimo Šaltinis: DC
  • Įtampa: OTHER
  • Prekės Pavadinimas: VENSTPOW
  • Naudojimas: Bendrosios Paskirties
  • Teorija: Laiko Relė
  • Modelio Numeris: DC 5V (12V 24V


Taranenkoiv
2021-02-02
5/5
The goods came quickly. thank you.
Komatozo
2020-10-09
5/5
Compliant product, very fast delivery

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai