Urallife Cute Kačių Karšto Vandens Maišelį Ranka Šilčiau Buteliukas Nešiojamas Mini Animaciją Kačių Aušintuvas Daugkartinio Naudojimo Pastovios Temperatūros Žiemos Dovana


Žymos: kailio karšto vandens butelį, mielas piniginė moterims, gelio rankų šilčiau, mados handwarmer, karšto vandens bottl, frederic nuolat žiūrėti, mielas dalykas, sustorėti aušintuvas krepšys, raagi vandens butelių, kubinių vandens aušinimo.

€19.67 €24.00
  • Yra sandėlyje
  • f18550


Urallife Cute Kačių Karšto Vandens Maišelį Ranka Šilčiau Buteliukas Nešiojamas Mini Animaciją Kačių Aušintuvas Daugkartinio Naudojimo Pastovios Temperatūros Žiemos Dovana

Specifikacijos Produkto pavadinimas: katė silikono vertikalaus įkrovimo šilto vandens maišelis Produkto modelis: DSHJ-B-2006A/katės letena DSHJ-B-2006B /katė Produkto galia: 125W Įvesties| Įėjimo įtampa: 220V~ 50Hz Gaminio dydis: 79X 79X 152mm Produkto svoris: 440g/katės letena 520g/katė

PASTABA:

Prašome šis punktas tik su Kinijos kištuką ,jei reikia adapterio,prašome nusipirkti savo vietos parduotuvėje ar kitoje vietoje.Dėkojame už jūsų supratimą!

Sothing Mielas Katės Letena Karšto Vandens Butelį

Pažangios kontrolės pastovi temperatūra ir oro slėgio nustatymo

Aukštos kokybės silikagelis Išskirtinis Bazės

Dizaino koncepcija

Šiltas mielas katinas

Maža ir lengva naudoti, papuošti kosmoso

ŠILTAS APYVARTĄ

Dirbant 8 valandas, Novatoriškai taikyti sąvoką "pastovios temperatūros miestelyje" lauko elektros, šildymo.Forma vertikali karšto vandens butelis + šildymo bazė gali išlaikyti temperatūros maišo kūną nuo mažėja su praėjusiu laiku ir aplinkos temperatūros, ir visada suteikti jums tam tikrų šiluma.

PASTOVI TEMPERATŪRA, NAUDOJANT

63°C pastovią temperatūrą Pažangi temperatūros kontrolės, pastovios temperatūros naudoti Įmontuotas termostatas lustas gali palaikyti pastovią temperatūrą saugios temperatūros 63°C, kai bazė yra naudojama šildymui.

Automatinio išjungimo

Automatinis oro slėgio stebėjimo, apsaugos, bet kuriuo metu Jei oro slėgis yra pernelyg didelis, galia bus išjungti automatiškai Pagal šildymo charakteristikos produkto, yra oro slėgio jutiklis maišas.Kai oro slėgis pasiekia nustatytąją reikšmę, prietaisas įsigalioja ir automatiškai išsijungia.Kad išvengti nuolatinio šildymo pastovios temperatūros režimą, oro slėgis į maišą ir toliau didės, ir kūnas maišelį, bus ir toliau plėstis, todėl sukelia saugumo pavojus.

ILGALAIKIO IŠLAIKYTI ŠILTAS

Saugų šilumos bazinės be vandens šildymui Efektyvus šildymas, šildymo viela, ilgalaikio šiluma Saugesnio elektros šildymo laidas yra naudojamas kaip šilumos šaltinis, kuris gali veiksmingai užkirsti kelią sauso deginimo ir beveik tyliai šilumos visą procesą.Ir šilumos saugojimo yra greitas, ir jis gali išlaikyti šiltas 2-4 val., kai jis yra šildomas elektra už 8-15 minučių. *Pirmiau nurodytų duomenų, yra iš Xiangwu Laboratorija, ir konkrečių šilumos trukmė priklauso nuo naudojimo aplinkos.

MINKŠTAS ARTI ODOS

Dekompresija ir šiltas rankas visiškai supratau Aukštos kokybės silicio gelio, produktas yra pagamintas iš aukštos kokybės anti-slėgis ir sprogimo įrodymas, silikono medžiaga, kuri yra minkšta ir odos draugiškas

LAIKYKITE SAVO RANKAS ŠILTU

Nuolat šilta, kai šalta, išvengti karčios, aukštos temperatūros

Prekės Informacija

Išskirtinis bazės Balta lemputė, indikatorius šviesos ir šilumos, ir lemputė išjungta, rodo, kad šildymo pabaigos.

Pakavimo sąrašas


  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Tipas: Ranka Atšilimo


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai