Ultragarso Pelės Atstumiantis Netoksiškas Mažai Energijos Ir Saugo Nuo Graužikų Ir Kiaunės Toli Repeller Automobilių Variklio


Žymos: kiaunė atstumiantis automobilį, perimetro signalizacijos, fg marder, doc kiaunė, 9l, kiaunė žiaurios automobilio, dr kiaunė, dr martin, stabdžių katė sodas, emerillon.

€5.38 €6.57
  • Yra sandėlyje
  • f1577


Produkto Aprašymas: Darbinė Įtampa:DC 12V Srovė:Darbo 40mA, Laukimo 5mA Dažnis:12kHz-25kHz Indukcijos Režimas: Vibracija indukcijos Apimtis:40㎡ Skaičius, Vnt:1PC Savybės: Saugiai Atbaidyti Kenkėjus - transporto priemonės, kenkėjų repeller veiksmingai naudoja ultragarso vibracija, kad atbaidyti kenkėjus ir gyvūnus be žudymo ar rimtai sužeisti juos.Dažnių diapazonas yra 12kHz-25kHz.Kelią Transporto priemonių Žala - transporto priemonės graužikų repeller atstumia žalingos gyvūnus, pavyzdžiui, peles, kurmiai, chipmunks ir martens sukelia brangus žalos jūsų automobilio variklį, ratus ar interjero.Parkas Su Pasitikėjimo - ši ultragarsinį kenkėjų atbaidymo parkas su ultimate tikėjimą.Aprėpties zonos virš 40 kvadratinių metrų, jūsų transporto priemonė yra saugomi nuo visų virš ir po žeme kenkėjų.Lengva Įdiegti - jūs turite padaryti, tai prijungti du laidus prie automobilio elektros grandinėje.Juoda švinas/katodo(-), raudonasis švino/anodo(+).Kai jungiklis mygtukas įjungta, gaminys persijungia self-test mode ir tada pereina į darbo režimą.Pakuotė: 1 x Ultragarso Transporto priemonės Gyvūnų Repeller 1 x Tvirtinimo Įrankis 2 x Tvarsliava 1 x naudojimo Instrukcija Veikimo režimas: Žemos Įtampos Signalą: Kai maitinimo įtampa yra mažesnė nei 9.2 v, produktas bus įvesti aliarmo režime ir skleidžia garso signalą 1 hz, kuri truks amžinai.Šiuo atveju, gaminys neveikia.Galia savarankiškai bandymas: Kai pradinė galia, produktas bus eiti į savikontrolės klausimus.Pirma, raudonos šviesos mirga tris kartus, tada balta šviesa mirga tris kartus, ir tada signalą.Darbo procesas: 1-15s, raudona lemputė tris kartus, tada 12k-25kHz, ultragarso bangos yra galia, kartu su balta LED lemputė mirksi. 16-30s, produkto laukimo. 31-50s, kartoti procesą, 1-15s. 51s-1min 10s, produkto laukimo. 1min 11s-1min 40s, kartoti procesą, 1-15s.Atlikus minėtus veiksmus, sustabdyti 1min.Tada pakartokite pirmiau veiksmus du kartus, sustojimo 3min ir 5min atitinkamai.Vibracija indukcija: Kai maitinimo įtampa yra didesnė negu 9.2 V, produktas pereina į darbo režimą.Kai produktas aptinka vibracijos automobilį, jis automatiškai nustoja veikti. 5 minutes po to, kai automobilis sustoja, produkto įsijungia automatiškai ir pradeda dirbti dar kartą.Montavimo būdas: Atidarykite variklio skyriaus dangtis automobilį, nustatyti gaminio tinkamą poziciją ir kabinos viduje, ir tada prie pabaigos raudona linija saugikliu į teigiamą polių automobilio akumuliatorių, ir juodą laidą prie neigiamo poliaus.Kai jungiklis mygtukas įjungta, gaminys persijungia self-test mode ir tada pereina į darbo režimą.Pastabos: 1. Perėjimas: 1cm=10mm=0.39 colių, 1g=0.001 kg=0.0022 lb=0.035 oz. 2. Dėl ekrano skirtumas, spalva gali šiek tiek skirtis nuo to, ką jūs tikėtis, prašome leisti.


  • Rinkinys Tipas: No
  • Vardinė Įtampa: NĖRA
  • Atstumiantis Tipas: Ultragarsinį Kenkėjų Repellers
  • Kenkėjų Rūšis: Tabletes Klaidas


Maribelvrl
2020-09-08
5/5
As described good seller to do business with.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai