2W200-20 AC220V Aliuminio vielos ritė Vandens vožtuvas


Žymos: ventiliatorius rx550, valv, aušintuvo rx 470, oro pistoletas blow, ac220v magnetinis ventilis, 220v elektros vožtuvas, suodžiai, 24v vožtuvas, 220v magnetinis ventilis, Solenoido.

€4.91
  • Yra sandėlyje
  • f145069


Aliuminio viela ratas

Vario ritės

Relės ritė

Relės ritė tada, kai elektros veiklą core už ritė traukia judėti, diskai, armatūros core juda, kad būtų pakeisti vožtuvo narė; vadinamosios sausos arba drėgnos, tik nurodo, kad darbo aplinką, ritės, dėl vožtuvų veiklos, nėra didelis skirtumas.

Bet, kaip žinome, tuščiaviduris, ritės induktyvumą, ir prisijungti prie pagrindinių per ritės induktyvumas yra skirtingas, po to, kai buvęs, pastarasis yra didelis, kai ritė tong į kintamosios srovės (ac), pagamino ritės varža yra skirtinga, be to, dėl tos pačios ritės, kartu su to paties dažnio kintamosios srovės induktyvumas priklauso nuo pagrindinės pozicijos, t. y. varža priklauso core poziciją, varža valandas, teka ritės srovė bus padidinti. > relės ritė dažnai yra per šilta, Kai magnetinis ventilis ritė yra darbo sąlygos (elektros energijos), core čiulpti, forma uždaroji magnetinės grandinės.Į induktyvumą, didžiausia valstybė sudaro laikas.Karščiavimas yra normali, tačiau pagrindinės yra ne sklandžiai ir elektros, sumažinti apimtis, ritės induktyvumą, atsparumas yra sumažėjęs, srovė išauga, todėl sukelti ritės srovė yra per didelis, gyvenimas yra paveikta, tiek naftos, kad pagrindinė veikla yra užblokuotas, įtampa, veiksmas lėtas, negaliu net normaliai yra visiškai išjungti, kad ritė elektros energijos dažnai yra valstybės varža mažiau nei įprastai, galbūt veiksnių, vielos ritė.


  • Modelio Numeris: 2W200-20 ritė
  • Tipas: RITĖ
  • Prekės Pavadinimas: liyadu


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai